KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13272389
nr 1327 2389
Etsning
Oidentifierad konstnär, "fågelfot". Signerad, numrerad 110/275. Motivet: 23x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:42:36
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr